IT skolēnu eksāmena uzvarētāju apbalvošana!

5.-7.klašu grupā:

1.vietu ieguva Ieva Jansone no Taurupes pamatskolas, kas kopumā par eksāmena daļu un programmēšanas izaicinājumu ir ieguvusi 175  punktus no 200 punktiem. Uzvarētāju sveica organizācijas “SheCanDoIT” valdes locekle Alise Alka, pasniedzot balvā Xbox Series S.

2.vietu ieguva Mihails Šteinmans no Rīgas Arkādija vidusskolas, kas kopumā par eksāmena daļu un programmēšanas izaicinājumu ir ieguvis 166  punktus no 200 punktiem. Uzvarētāju sveica uzņēmuma, programmēšanas skolas “CODELEX” vadītājs Sandris Artemjevs, pasniedzot balvā Lenovo IdeaTab M10.

3.vietu ieguva Kristofers Visvaldis Papiņš no O.Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskola, kas kopumā par eksāmena daļu un programmēšanas izaicinājumu ir ieguvis 165  punktus no 200 punktiem. Uzvarētāju sveica Jauniešu programmēšanas un tehnoloģiju centra izglītības sektora vadītājs Einārs Ervīns Deribo, pasniedzot attālināti balvā Amazon 50 EUR dāvanu karti.

8.-9.klašu grupā:

1.vietu ieguva Ratmirs Ismailovs no Mežciema pamatskols, kas kopumā par eksāmena daļu un programmēšanas izaicinājumu ir ieguvis 185  punktus no 200 punktiem. Uzvarētāju sveica uzņēmuma “Baltic Software Factory” pārstāve, pasniedzot balvā Xbox Series S.

2.vietu ieguva Roberts Berners no Suntažu vidusskolas, kas kopumā par eksāmena daļu un programmēšanas izaicinājumu ir ieguvis 176  punktus no 200 punktiem. Uzvarētāju sveica uzņēmums “Codnity Group”, nosūtot balvu TicWatch Pro 3 Ultra uzvarētājam uz dzīves vietu.

3.vietu ieguva Artūrs Beitelis no Rīgas Valsts vācu ģimnāzijas, kas kopumā par eksāmena daļu un programmēšanas izaicinājumu ir ieguvis 173  punktus no 200 punktiem. Uzvarētāju sveica Jauniešu programmēšanas un tehnoloģiju centra izglītības sektora vadītājs Einārs Ervīns Deribo, pasniedzot attālināti balvā Amazon 50 EUR dāvanu karti.

10.-12.klašu un profesionālo izglītības iestāžu grupā:

1.vietu ieguva Alberts Liepiņš no Rīgas Valsts tehnikuma, kas kopumā par eksāmenadaļu un programmēšanas izaicinājumu ir ieguvis 187 punktus no 200 punktiem.Uzvarētāju sveica uzņēmuma “ZZ Dats” tehniskais direktors Oskars Pakers,pasniedzot balvā Dell Latitude 5540 15.6 portatīvo datoru.

2.vietu ieguva Artjoms Leonovs no Rīgas Valsts tehnikuma, kas kopumā par eksāmena daļu un programmēšanasizaicinājumu ir ieguvis 186  punktus no 200 punktiem. Uzvarētāju sveicauzņēmuma “Jeff App” vadītājs Toms Niparts, pasniedzot balvā Xbox Series S.

3.vietu ieguva Aleksandrs Razguļajevs no Olaines 2. vidusskolas, kas kopumā par eksāmena daļu un programmēšanas izaicinājumu ir ieguvis183 punktus no 200 punktiem. Uzvarētāju sveica Jauniešuprogrammēšanas un tehnoloģiju centra izglītības sektora vadītājs Einārs ErvīnsDeribo, pasniedzot attālināti balvā Amazon 50 EUR dāvanu karti.

Pasākuma organizatori

Idejas Atbalstītāji

Designed by Minimize