Kļūstiet par daļu no
Latvijas IT eksāmena

Latvijas IT eksāmena mērķis ir veicināt digitālo prasmju attīstību Latvijas iedzīvotāju vidū, sniedzot iespēju pārbaudīt savas zināšanas dažādās IT jomās.

IT eksāmena mērķis ir veicināt digitālo prasmju attīstību Latvijasiedzīvotāju vidū, šoreiz akcentējot tieši vidējo paaudzi, seniorus un pieredzējušus nozares speciālistus.  2024.gadā no 26. februāra līdz 1.martam IT eksāmens startēs visā Latvijā, aicinot pieaugušos un senioruspārbaudīt savas zināšanas dažādās IT jomās.

Vēlamies uzsvērt, ka IT eksāmens irizglītojoša pieredze, kas izceļ digitālo prasmju nozīmi ikviena cilvēka dzīvē,palīdz lauzt stereotipus par IT nozari, ar to saistītajām profesijām un aicinaiedzīvotājus tālāk attīstīt savas prasmes šajā jomā. Jāpiemin, ka 2023.gadā no 18. līdz 22.oktobrim IT eksāmens norisinājās vairākās Latvijas skolās, aicinotjauniešus pārbaudīt savas zināšanas dažādās IT jomās, kopā pulcējot vairāk kā 19 000 dalībniekus.IT eksāmena mērķis ir veicināt digitālo prasmju attīstību Latvijas iedzīvotājuvidū, 2023. gadā akcentējot tieši jauniešu mērķauditoriju.   

Jūsu uzņēmuma atbalsts ir svarīga daļa digitālo prasmjuveicināšanā un jauno talantu attīstībā Latvijā, tāpēc ļoti novērtēsim jebkāda veida atbalstu! Ar atbalsta iespējam varatiepazīties zemāk.

Kādi ir atbalstītāju ieguvumi?

Redzamība un sabiedrības atzinība

Kā Vislatvijas IT eksāmena atbalstītājs jūsu uzņēmums tiks izcelts visos pasākuma materiālos un komunikācijas kanālos. Tas veicinās jūsu sabiedrisko tēlu un popularitāti, demonstrējot atbalstu digitālo prasmju attīstībai Latvijā.

Iedvesma jauniem talantiem


Ļaujiet jaunajiem talantiem attīstīties digitālajā jomā! Jūsu atbalsts var būt iedvesma jauniešiem vairāk izzināt IT nozari un iedrošināt nebaidīties izvēlēties atbilstošo IT karjeras virzienu.

Pozitīva ietekme uz sabiedrību


Atbalstiet digitālo prasmju attīstību Latvijas sabiedrībā – sniedzot iespēju plašākam cilvēku skaitam izvērtēt un uzlabot savas IT zināšanas, tā veicinot Latvijas izaugsmi un konkurētspēju digitālajā pasaulē.

Atbalsta iespējas

Balvu nodrošināšana


Iespēja veicināt dalībnieku motivāciju un atbalstīt IT eksāmena pasākuma norisi ar balvām, piemēram - portatīvais dators, viedtālrunis, smart-watch, planšete, elektroniskā grāmata, u.c.

Vai piedāvājot Izglītojošu pieredzi, piemēram, nodrošinot iespēju doties pieredzes ekskursijā uz Jūsu uzņēmumu vai apmaksāt dalībniekiem iespēju iesaistīties kādos IT nozares kursos, veicinot viņu zināšanas un prasmes šajā nozarē.

Mārketinga atbalsts


Lai Latvijas IT eksāmens sasniegtu pēc iespējas lielāku dalībnieku auditoriju, tam jābūt pamanāmam!

Jūsu uzņēmums var mums palīdzēt to popularizēt, atbalstot dažādas mārketinga aktivitātes.

Izvirziet komisijas dalībnieku


Ja Jūsu vidū ir profesionālis, kas patiesi tic šai iniciatīvai un ir gatavs iesaistīties jautājumu izstrādē un zināšanu novērtēšanā - aicinām iesaistīties komisijas darbā.

Kopā novērtēsim Latvijas iedzīvotāju digitālās prasmes un spersim soli tuvāk digitāli izglītotākai sabiedrībai.

Ikvienam atbalstītājam nodrošinām reklāmas partnerību – jūsu iestāde tiks skaidri norādīta kā atbalstītājs visos mārketinga materiālos un tīmekļa vietnēs.

Kā kļūt par atbalstītāju?

Aizpildiet zemāk esošo anketu un kļūstiet par svarīgu daļu Latvijas IT eksāmenā! Mēs ar jums sazināsimies, lai atbildētu uz visiem jautājumiem un pārrunātu Jūsu potenciālo iesaisti un atbalstu.

Paldies

Mēs ar jums drīz sazināsimies!

Oops! Something went wrong while submitting the form.

Mēs novērtējam jūsu atbalstu un vēlmi iesaistīties Vislatvijas IT eksāmenā! Veidosim lielisku pasākumu un atbalstīsim digitālo prasmju attīstību kopā.

Pasākuma organizatori

Idejas Atbalstītāji

Designed by Minimize